Kā strādā Octa apdrošināšana?

Ja ar savu spēkratu vēlies pilnvērtīgi pārvietoties, nepieciešama apdrošināšana. Lai gan obligāti nepieciešama vien Octa apdrošināšana, daudzi autovadītāji izvēlas iegādāties arī Kasko polisi.

Octa apdrošināšana ir noteikta katram motorizētam transporta līdzeklim, kas ir ceļu satiksmes dalībnieks. Būtiski piebilst, ka Latvijas teritorijā nopirktās standartlīguma polises tiek atzītas arī citviet Eiropas Savienībā.

Uz Octa atlīdzību var pretendēt cietušais, ja negadījumu izraisījusi cita persona. Turklāt atlīdzība pienākas gan automašīnas īpašniekam vai vadītājam, gan arī pasažierim — pat, ja tas ir atradies transportlīdzeklī, kurš izraisījis negadījumu. OCTA polise cietušajam atlīdzina gan ar veselību, gan mantu saistītu noradījumu.

Kopumā Octa polise atlīdzina gan personai radīto kaitējumu, gan mantiskos zaudējumus. Atbilstoši likumdošanai, ir noteikts limits, kādās robežās tiek atlīdzināts cietušajam . Vairāk uzzini mājaslapā iizi.lv!

Faktori, kas ietekmē Octa polises cenu

Ikviens, kuram aktuāla auto apdrošināšana, vēlas to noformēt pēc iespējas izdevīgāk. Lai tas īstenotos, jābūt informētam par kritērijiem, kas veido tās izmaksas – piemēram, spēkrata kopējā masa un tā vadītāja vecums.

{Riski, kurus atlīdzina} Kasko

Kasko apdrošināšana ir auto apdrošināšana, kas pasargā auto īpašnieku no neparedzētiem izdevumiem gadījumā, ja auto tiek nozagts vai bojāts. Lai arī Kasko polise ir nopērkama visa veida transportlīdzekļiem, nereti Kasko polises tiek iegādātas vieglajiem auto. Kasko polise , atšķirībā no obligātas civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas, atlīdzina zaudējumus pat tad, ja negadījumu izraisījis pats apdrošināšanas pircējs.
Lai arī Kasko visbiežāk ir brīvprātīga, jāpatur prātā iegādājoties automašīnu uz nomaksu, Kasko apdrošināšana ir obligāta .

Kā noteikt, kura apdrošināšana izdevīgākā?

Apdrošinātāji, kuru sortimentā ir automašīnas apdrošināšana, ir visdažādākās. Lai ietaupītu laiku, visu vajadzīgo info par piedāvājumiem iespējams atrast internetā. Tas palīdzēs ietaupīt arī naudu, jo nodrošinās vienkāršāku izvēles izdarīšanu, tādā veidā noslēdzot patiešām labu darījumu.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzzināt Kasko un Octa cenu, ir izmantot internetā pieejamo kalkulatoru. Ievadot tur visus prasītos datus, piemēram, auto reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru, uzreiz iegūsi informāciju par paredzētajām Octa vai Kasko izmaksām.

Ņemot vērā lielo izvēli, apdrošinātāji klientiem piedāvā dažādus izdevīgus Kasko un Octa polises līguma noteikumus, tāpēc noteikti svarīgi salīdzināt iespējas , lai izdarītu izdevīgāko izvēli.

Kad nepieciešams apdrošināt automašīnu, lieliskākos piedāvājumus allaž atradīsi tiešaistē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *