Kā pēc iespējas izdevīgāk apdrošināt savu auto?

Ja ar savu auto gribi pilnvērtīgi pārvietoties, vajadzīga apdrošināšana. Lai gan obligāti vajadzīga tikai Octa apdrošināšana, daudzi autovadītāji izvēlas arī Kasko .

Octa apdrošināšana ir noteikta katram motorizētam spēkratam, kas ir ceļu satiksmes dalībnieks. Būtiski arī pieminēt, ka Latvijas teritorijā noformētās standartlīguma polises darbojas visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Kā strādā Octa apdrošināšana?

Ja gadījies izraisīt ceļu satiksmes negadījumu, bojājot otras iesaistītās personas mantu vai veselību – zaudējumus atmaksā apdrošināšanas kompānija, kur iegādāta polise , ne pats autovadītājs. Ja Octa nav iegādāta, radušies zaudējumi būs jāsedz pašam, jo Latvijas Transportlīdzekļu Apdrošināšanas Birojs, atlīdzinās nodarītos zaudējumus un pēc tam pieteiks prasību pret negadījuma izraisītāju.

Octa apdrošināšanas polise cietušajai personai atmaksā ne tikai materiālos, bet arī nemateriālos zaudējumus . Atlīdzības maksimālais apjoms par personai nodarīto ir EUR 5 000 000. Octa polise atmaksā arī ārstēšanos saistītos izdevumus – piemēram, cietušās personas nogādāšanu
ārstniecības iestādē, ārstēšanu un rehabilitāciju.

Vairāk lasiet- https://www.iizi.lv/lv/octa

Kas ietekmē Octa polises cenu?

Ikviens, kuram vajadzīga auto apdrošināšana, vēlas to noformēt pēc iespējas izdevīgāk. Lai tas veiksmīgi īstenotos, jābūt informētam par kritērijiem, kas veido polises izmaksas – piemēram, transportlīdzekļa vadītāja braukšanas vēsture un tas, vai auto pieder privātai vai juridiskai personai.

Galvenie iemesli, kādēļ noformēt arī Kasko

Sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana – Kasko atlīdzina zaudējumus, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā, dabas stihijas, ugunsgrēka, kā arī transportlīdzekļa nozagšanas vai bojājuma gadījumā. Kasko apdrošināšanas cena atkarīga no vairākiem kritērijiem, piemēram, transportlīdzekļa markas un modeļa, vērtības, izlaiduma gada un izvēlētajiem apdrošināšanas riskiem.

Kasko un Octa kalkulators ļaus izvēlēties izdevīgāko

Kompānijas, kuru sortimentā ir automašīnas apdrošināšana, ir visdažādākās. Lai ietaupītu laiku, visu nepieciešamo info par piedāvājumiem vari atrast internetā. Tas ļaus ietaupīt arī naudu, jo palīdzēs ērtāk pieņemt pareizo lēmumu un savu spēkratu apdrošināt pēc iespējas izdevīgāk.

Viens no ērtākajiem veidiem, kā pārliecināties par Kasko un Octa cenu, ir lietot online esošo kalkulatoru. Ievadot tajā visus vajadzīgos datus, piemēram, auto reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru, nekavējoties saņemsi informāciju par paredzētajām Octa un Kasko izmaksām.

Ievēro, ka, Pateicoties ievērojamai konkurencei, kompānijas klientiem piedāvā vairākus izdevīgus Kasko un Octa polises līguma noteikumus, tāpēc noteikti būtiski izvērtēt vairākus piedāvājumus , lai veiktu labāko izvēli.

Ja vēlies apdrošināt savu spēkratu, lieliskākos risinājumus vienmēr atradīsi internetā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *