Jūsu īslaicīgo finansiālo problēmu atrisinājums

Pirmais, kas Jums jāpārbauda – kāds ir noteiktais vecuma ierobežojums pie izvēlētā kreditora, jo tas var būt gan 18, gan vairāki gadi. Vēl svarīgas lietas, par kurām jāpadomā laicīgi – laba, nesabojāta kredītsaistību vēsture, aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām un regulāri, stabili ikmēneša ienākumi! Tiklīdz esat pilnīgi drošs par sevi un savām iespējām nodrošināt lielisku sadarbību, varat nosūtīt savu elektronisko pieteikumu!

Uzņēmuma darbinieki, saņemot Jūsu pieteikuma anketu, nekavējoties sāk to iepazīt un pārbaudīt, izskatot datus par Jums, Jūsu kredītsaistībām pagātnē, kā arī ikmēneša ienākumu apjomu un regularitāti. Šo kredītu sniedzēji īpaši ņem vērā pēdējo 3 mēnešu situāciju, lai būtu droši, ka nevajadzēs veltīgi aizdot naudu, bez cerībām to atgūt. Nevajag ne ķīlu, ne galvojumu, ne citus nodrošinājumus, jo summas ir mazas, tāpat arī atmaksas termiņš, bet mēdz gadīties, ka kreditors palūdz iesniegt vēl kādas formalitātes. Nauda būs Jūsu rīcībā, ieskaitīta kontā, tajā brīdī, kad speciālisti būs droši par Jūsu iesniegtās informācijas patiesumu un Jūsu iespējām atmaksāt. Neaizmirstiet, ka saņemsiet ne tikai naudas summu, bet arī rēķinu, kurā īpaši būs noteikts atmaksas perioda termiņš un noteiktais naudas apjoms, kas būs jāatmaksā līdz tā beigām.

Lielākā daļa nebanku kreditoru sniedz jaunajiem klientiem unikālu piedāvājumu – bezprocentu kredītu, kas garantē, ka viņiem nenāksies pārmaksāt! Turpretim pastāvīgie, esošie klienti var saņemt lielākas naudas summas, izdevīgākas procentu likmes un patīkamākus nosacījumus, kā arī viņiem ir iespēja būt iesaistītiem dažādās akcijās un īpašās programmās. Katram ir īpaši patīkama iespēja pagarināt atmaksas termiņu par sevis izvēlētu dienu skaitu (7, 14 vai 30), ņemot vērā, ka tas ir maksas pakalpojums un maksa par to ir jāsedz uzreiz. Naudas aizdevumu var gan saņemt, gan izvēlēties kā svētku dienās, tā arī brīvdienās un citās reizēs, kad banku filiāles ir ciet. Klienti var veikt darījumu, kad vien vēlas, jo atsevišķi kreditori piedāvā savus pakalpojumus līdz pat pusnaktij, lai nenāktos mainīt un atcelt savus plānus. Šāda veida kredītam nav jādomā par ķīlu, galvojumu vai kādu citu nodrošinājumu, tas gluži vienkārši būtu lieki, jo summas ir vien līdz dažiem simtiem eiro, tāpēc tas tikai paildzinātu procesu, bet tam īsti nebūtu jēgas.

Esiet drošs par to, ka spēsiet atmaksāt laikā, lai nebūtu situācija, kas apdraudētu iespēju aizņemties arī turpmāk. Jāiegaumē un jāiepazīstas ar visiem noteikumiem un to niansēm, lai vienmēr būtu informēts un zinātu, kas notiek sadarbības procesā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *