Ja izvēlēts SMS kredīts, jāņem vērā, ka joprojām tas ir aizdevums, bet tikai citā formā.

 

aizdevums

Teicams rīks papildus naudas iegūšanai – SMS kredīts & aizdevums palīdzēs pat vissaspringtākajās situācijās

Klasiskie kredīti, SMS kredīts un aizdevums nodrošina iespēju ātri, ērti un vienkārši risināt naudas problēmas. Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu ir neiespējami dabūt no ģimenes vai draugiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „klasiskie kredīti”, un SMS kredīts” un “aizdevums” . Tie būvēti tā, lai Jūs konfidenciāli un bez rezonanses iegūtu nepieciešamo.

Vērts atcerēties: zināmie kredīti, SMS kredīts un aizdevums internetā ir tikai īstermiņa risinājums un tas tāpat ir jāatdod laikā

Vērts atcerēties, ka saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums var nonākt Jūsu bankas kontā ilgākā periodā, ja tiek lietotas dažādas bankas. Līz ar to atkarībā no banku sakritības, saistošie kredīti, SMS kredīts un aizdevums tiks pārskaitīts uzreiz un nauda būs Jūsu kontā nekavējoties, bet, ja kredīdevēja bankas konts ir citā bankā, transakcija var prasīt ilgāku laika posmu. Likumdošanas dēļ visus esošos un jaunos klientus aicinām iesniegt iesniegumu kredīdevēja darba laikā, lai nonāktu Jūsu kontā tajā pašā dienā.

Jāņem vērā: ja atbilstiet pakalpojuma „zināmie kredīti”, “SMS kredīts” un “aizdevums” piešķiršanas kritērijiem, sniegs iespēju to saņemt ātrāk

Līdz ar reģistrācijas noslēgšanu, tiek veikta Jūsu iesniegtā pieteikuma pakalpojumam “klasiskie kredīti”, “SMS kredīts” un “aizdevums” novērtēšana, kuras laikā neatkarīgi no aizdevuma veida – klasiskie kredīti, SMS kredīts un aizdevums internetā pie credit24 – aizdevēji īpašu uzmanību pievērš:

  • iesniedzot pieteikumu norādītās informācijas patiesums, nepeiciešamības gadījumā to pārbaudot;
  • vai Jums ir kādas parādsaistības pie citiem kredītdevējiem vai aizdevējiem;
  • ikmēneša ienākumi un to apjoms, aprēķinot ienākumu un izdevumu attiecību (saldo).

Nebanku kredītdevēju izsniegtie kredīti ir saistoši to ērtās pieejamības dēļ – klienti tiem var pieteikties 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā. Jāņem vērā, ka pieteikuma izskatīšana tiek veikta tikai kredītdevēja darba laikā. Ja izvēlēts SMS kredīts, jāņem vērā, ka joprojām tas ir aizdevums, bet tikai citā formā. Minētā iemesla dēļ veicinām rūpīgi izvērtēt, vai spēsiet laicīgi noslēgt savas saistības ar aizdevēju!

Ātrie kredīti palīdzēs atrisināt finansiālas dabas problēmas, tādēļ izvēlieties tos, bet atbildīgi! Ieskatieties mājaslapā un piesakaties jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *