Izglītojošas spēles bērniem-1a.lv

spēles bērniemPapildinot dzīvokli, mēs rūpējamies, lai ikvienam, īpaši bērniem, būtu viss nepieciešamais. Lai mazulis pilnvērtīgi attīstītos, ir vajadzīgas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī kvalitatīvas bērnu gultas. Tāpat ērtām pastaigām brīvā dabā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar izturīgu riteņu stopēšanas sistēmu, pasargās pret nelaimes gadījumiem. Tāpat indukcijas plītis palīdzēs uzburt neatkārtojamu maltīti ik dienu, lai visa ģimene būtu priecīga.

Spēles bērniem – lelles, auto ar tālvadību, LEGO un krāsojamās grāmatas – veicinās bērna radošumu

Labs sabiedrotais bērna attīstības veicināšanā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Loģiskās domāšanas prasmes;
  • Tehnisko prasmju attīstīšanu;
  • Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem jāizvēlas atbilstoši bērna vecumam. Pirmsskolas vecuma bērniem piemēroti būs LEGO ar liela izmēra kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazāka izmēra kauliņiem. LEGO konstruktoru likšanas process ir patīkama atpūta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to iespējams, ka spēlēsies arī pieaugušie.

Ekonomiskas indukcijas plītis veicinās lielāku drošību bērniem un pieaugušajiem

Katra ģimene novērtēs ergonomiskas un ekonomiskas indukcijas plītis, jo tās ir ne tikai ergonomiskas, bet arī palīdzēs daudz īsākā laikā pagatavot ļoti garšīgu maltīti. Ērtais vadības bloks indukcijas plītis padara par teicamu palīgu virtuvē, jo atvieglo gatavošanas procesu: tikai ar dažiem pieskārieniem Jūs varat iegūt vajadžigo temperatūru gan uz plīts virsmas, gan cepeškrāsnī. Indukcijas plītis – lielisks rīks katrā virtuvē, jo:

  • Neaizņem daudz vietas;
  • Ir droši vadāmas un tīrāmas;
  • Palīdz padarīt Jūsu interjeru vēl estētiskāku.

Dabīgā koka bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu mazulim nodrošinās jaunu komforta līmeni

Atbilstoša bērnu gultas izvēle noteiks to, cik ērti būs gan Jums, gan Jūsu bērnam. Drošas bērnu gultas pamatā ir vidēji mīksta guļamā zona un ietilpīga lāde, kur novietot visu bērna higiēnai vajadzīgo. Savukārt pastaigas ērtākas darīs ērti bērnu rati ar ietilpīgu somu un speciālu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati ir laba izvēle, ja ģimenē plānoti vairāk kā viens bērns. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Padariet dzīvi komfortablāku ar sagādāto no interneta veikala 1a.lv ievērojamā piedāvājuma! Šeit lielā klāstā ir pieejamas A++ indukcijas plītis, attīstību veicinošas spēles bērniem un īpaši LEGO, bērnu gultas un bērnu rati! Iesktieties www.1a.lv un izvēlieties tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *