IZDEVUŠIES SVĒTKI AR AKURĀTS.LV!  

Krēslu un galdu noma pie akurats.lvTuvojas vasaras sezona, kad pasākumi ārā, pie dabas, ir lieliska iespēja kā pavadīt laiku. Akurāts.lv piedāvā īrēt dažādu izmēru teltis un nojumes. Tās pieejamas sākot ar 9 kvadrātmetriem līdz pat 1500 kvadrātmetriem , kas piemērotas būs kādam lielākam pasākumam. Tāpat, iespējams īrēt teltis vai nojumes ar logiem, sienām, galdiem,  krēsliem un cita veida aprīkojumu.

Ja teltī vajadzīgi krēsli, Akurāts.lv nodrošinās ne tikai telti vai nojumi, bet arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan banketu krēsli, gan bāra krēsli. Krēslu noma ir lielisks risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus. Tie ir izgatavoti no mīksta materiāla, nodrošinot lielisku komfortu pasākumos, kur krēslā nepieciešams pavadīt ilgāku laiku. Krēslus nomāt būs daudz vienkāršāk un izdevīgāk kā iegādāties tos un domāt par to piegādes iespējām.

Akurāts.lv īrēt piedāvā ne tikai krēslus, bet arī galdus. Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi.

Krēslu un galdu noma – iespēja atrast pasākumam atbilstošāko aprīkojumu.

Bieži vien, rīkojot pasākumus vai viesības, rēķinamies ar to, ka tās var ieielgt līdz pat rīta gaismai. Tādās situācijās jāpadomā arī par viesu labsajūtu. Šoreiz, Akurāts.lv piedāvā nomāt gāzes sildītājus, lai arī vēsā naktī, viesi justos silti un labi. Tas ir vienkāršs veids, kā bez liekām pūlēm parūpēties par siltumu. Akurāts.lv atrodamā sildlampa jeb gāzes sildītājs spēj apsildīt līdz 20 kvadrātmetru lielu telpu. Ņem vērā, ka tad ja nepieciešams apsildīt lielāku telpu, vajadzēs nomāt vairākas sildlampas. Sildlampas ir piemērotas lietošanai kopā ar Akurāts.lv piedāvātajām teltīm.

Sarīkojiet gan sev, gan citiem burvīgus un neaizmirstamus svētkus un gādājiet par viesu labsajūtu pasākuma laikā, iznomājot Akurāts.lv krēslus un citu Jums vajadzīgo inventāru. Akurāts piedāvā  stāvgaldu, arī telšu, nojumju, galdu, solu, lampu un cita pasākuma aprīkojuma nomu. Lai pasūtītu Akurāts.lv piedāvātā aprīkojuma elementus, nepieciešams aizpildīt pasūtījuma anketu Akurāts.lv mājas lapā un vienas darba dienas ar Tevi sazināsies Akurāts.lv speciālisti, lai precizētu pasūtījuma detaļas.

Krēslu un galdu īre, kā arī cita veida aprīkojums – noorganizē lieliskus svētkus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *