Izdevīgi naudas pārskaitījumi ir pieejami ikvienam

starptautiskie-parskaitijumiTiem, kuri dzīvo un strādā ārzemēs, aktuāls noteikti ir jautājums par starptautiskajiem naudas pārskaitījumiem. Ikviens vēlas atrast veidu kā pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk pārskaitīt naudu saviem radiniekiem, kas dzīvo Latvijā. Tagad tāda iespēja ir- kompānija TransferGo piedāvā starptautiskos naudas pārvedumus, garantējot ne tikai drošu, bet arī izdevīgu darījumu – TransferGo sniegtie pakalpojumi ir lētāki par identiskiem banku piedāvājumiem.
TransferGo piedāvājumā ir starptautiskie naudas pārskaitījumi – ar tiem varēsi vienkārši pārskaitīt naudas līdzekļus gan no Latvijas uz citām valstīm, gan arī no citām valstīm uz Latviju.
Viss, kas vajadzīgs, lai pārskaitītu nepieciešamo naudas summu sev ērtā laikā un vietā – reģistrēties kompānijas Transfergo.com mājas lapā un sekot norādēm. Jāpiebilst, ka reģistrēšanās ir pilnīgi bez maksas.

TransferGo piedāvātie naudas pārvedumi noderīgi būs arī tad, ja naudu jānosūta steidzami- to iespējams izdarīt tikai dažās minūtēs. Svarīgi, ka saņēmēja kontā nauda tiks ieskaitīta jau nākamajā darba dienā. Ietaupi laiku un līdzekļus- pārskaiti nepieciešamo naudas summu ērti, vienkārši, izdevīgi un droši.

Izmantojot TransferGo servisu, tu neriskē- firma ir licenzēta un droša.

NAUDAS PĀRSKAITĪJUMI NO APVIENOTĀS KARALISTES UN CITĀM VALSTĪM-TRANSFERGO.COM

Kā minēts, Transfergo piedāvātie starptautiskie naudas pārvedumi noderēs, ja nepieciešams pārskaitīt naudu uz kādu citu valsti. Liels šīs iespējas pluss ir ērtības- naudu pārskaitīt iespējams ar interneta palīdzību no jebkuras vietas. Tādēļ nav jātērē laiks, dodoties uz banku vai kādu citu iestādi, kas sniedz šādu pakalpojumu. Tāpat- nav jāņem vērā arī kādas konkrētas iestādes darba laiks- ar Transfergo.com naudu pārskaitīt vari tieši tad, kad pats to vēlies- sev ērtā laikā. Vērts pieminēt, ka mājas lapā pieejama arī video apmācība, kas sekmēs naudas pārskaitīšanas procesu.

TransferGo piedāvājumā naudas pārskaitījumi no Apvienotās Karalistes uz Latviju, Vāciju, Lietuvu un Poliju un vairākām citām valstīm, kā arī opcija pārskaitīt naudu uz Apvienoto Karalisti no citām Eiropas valstīm. Plašāku informāciju par valstīm, uz kurām var veikt naudas pārskaitījumus, uzzini mājas lapā www.transfergo.com/lv.

TransferGo ir salīdzinoši maza kompānija, kas reģistrēta Apvienotajā Karalistē. Ar TransferGo pakalpojumiem varēsi justies drošs – kompānijas darbību uzrauga Apvienotās Karalistes finanšu pakalpojumu iestāde. Ņemot vērā, ka Transfergo.com darbojas saskaņā ar personas datu aizsardzības standartiem, visi sistēmā ievadītie personas dati tiek šifrēti un aizsargāti.

Ja būtiski ir naudas pārskaitījumi uz ārzemēm, izvēlies TransferGo! Tas ļaus ietaupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *