ĪSTĀ VIESNĪCA, KURĀ JĀIZBAUDA SPA ATPŪTA

Tik vien piecpadsmit kilometrus no galvaspilsētas centra atrodas viesnīca Baltvilla, kā piedāvājumā ir ne vien augstas klases viesnīca, bet arī smalks restorāns, konferenču zāle un SPA procedūras. Viesnīca nodrošina arī romantikas pilnu relaksāciju pāriem, jo te tiek piedāvātas gan istabiņas ar skaistu skatu, gan spa diviem.

Viesnīca Baltvilla ir atbilstoša dažādām vajadzībām, jo viesnīca piedāvās gan parastos numurus, gan augstākas kategorijas numuriņus romantikas pilnām SPA nogalēm, gan biznesa klientiem. Papildu tam viesnīca Baltvilla būs pretīmnākoša katram klientam – viesnīca spēj piedāvāt numuriņus, kam varēs piekļūt ar ratiņkrēsliem. Pat tad, ja vēlaties pavadīt SPA brīvdienas, bet nav kurā vietā atdot pieskatīt mājas mīliļus, viesnīca Baltvilla par papildus cenu tos atļaus ņemt arī līdzi uz Jūsu numuru.

 

SPA ATPŪTA DIVIEM – PIEDĀVĀJUMS JEBKURAM PĀRIM

Saspringtajā dzīves ritējumā ir ļoti svarīgi atrast mirkli sev pašam – tādā gadījumā spēs palīdzēt romantiskā atpūta divatā. Personīgas SPA masāžas un SPA diviem Jums ļaus iegūt lielu enerģijas lādiņu tālākiem sasniegumiem. Īpaši labsajūtai te būs pieejami aptuveni divdesmit īpaši SPA rituāli dāmām, stiprajam dzimumam un arī SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla ļaus izbaudīt neaizmirstamas pusdienas, jo viesnīcā arī ir restorāns tikai dažu soļu attālumā no ezera.

 

GARDAS PUSDIENAS NODROŠINĀS BALTVILLA RESTORĀNS

Pēc SPA diviem baudīšanas, nepieciešams tāpat arī uzticams restorāns, kur ieturēt gardu maltīti. Baltvilla viesnīcā būs atrodams tāpat arī restorāns, kurā visos gadījumos ir pieejamas pusdienas no pilnīgi svaigiem produktiem un baudāms lielisks skats uz Baltezeru. Restorāns piedāvā īpašus Vidusjūras ēdienus nekur citur, kā Rīgas pievārtē, jo šis restorāns darbojas galvenā pavāra, kurš dzimis Itālijā, uzraudzībā. Viesnīcas altvilla restorāns būs lieliska vieta, kurā ieturēt maltīti ar otru pusīti, radiem vai draugiem!

 

PIEDĀVĀTA TIKS PAT KONFERENČU ZĀLE

Pat tad, ja Jums ir vajadzīga viesnīca, kurā būs izsmalcināta konferenču zāle, viesnīca Baltvilla būs labākā vieta. Bez tam Baltvilla piedāvājumā ir ne tikai viena konferenču zāle, bet pilnīgi 3 atšķirīgas ietilpības zāles. Tieši Jūsu situācijai konferenču zāle tiks iekārtota īpaši konkrētā pasākuma vajadzībām.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *