Dažādas ziņas – Focus.lv

Jaunākās ziņas par par notikumiem sportā, sacīkšu aizkulises un sportistu karjeras augšupeju apvienota visnotaļ sportiskākajā sadaļā “Sports”.focus.lv - Riga24.lv

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem saistoši notikumi par dalībnieku gatavošanos un vispasaules valstu pārstāvju prognozēm izcīnīt medaļas. Olimpiskās spēles notiek reizi 4 gados, un tās ir kļuvušas par vissvarīgāko sportistu sacensībām. Uz tām viņi cenšas nokļūt visu karjeras laiku. Tās ir visiespaidīgākās sacensības, tāpēc sportisti ir orientēti īstenot karjeras virsotnes un gūt pārliecinošu uzvaru savā spēcīgākajā disciplīnā. Olimpisko spēļu laikā nereti tiek izcīnīti pasaules un personiskie rekordi.

Esi aktīvs mūsu sportistu līdzjutējs un seko līdzi novitātēm, lasot pēdējās ziņas.

VISS NOZĪMĪGĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Interneta ziņu portālā ievietotas aizraujošas ziņas auto faniem un auto mīļiem, turklāt arī svarīga informācija autobraucējiem. Auto ziņu galvenā būtība ir sniegt informāciju sabiedrībai par izmaiņām, novitātēm un aktuālo informāciju auto nozarē un transporta jautājumos.

Auto ziņas ir ne tikai informējošas un pamācošas, bet arī izklaidējošas un pat jautras.

LAIKA PROGNOZES 24/7

Lai būtu labi informēts par iespējamiem laika apstākļiem, apskati laika prognozi nākamajām dienām.

Plaša informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu u.tml. Latvijas galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās 24/7. Laika ziņu sadaļā ik dienas atradīsi izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot lieliskas nedēļas nogali bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesīs būs mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā ir norādīts mākoņu segas daudzums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *