DAUDZVEIDĪGS PIEDĀVĀJUMS, PATĪKAMAS CENAS

Vasaras sezona ir laiks, kad ir vēlme piedzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā . Interneta pircēju iecienītais veikals 1a.lv aicina visus izbaudīt vasaras priekus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties kopā ar ģimeni un draugiem.

Un, lai atpūta būtu patiešām lieliska, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību dažādiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces jaukām aktivitātēm.

MEKLĒ KVALITATĪVU MATRACI? IESKATIES 1A.LV

Vasarā īpaši aktuāla ir nakšņošana teltīs, tādēļ jāpadomā, kādi matrači būs ērti transportējami un patīkami miegam. Ja telts ir liela, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko var sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera matrači. Lai apmierināts būtu ikviens pircējs, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Daudzveidīgā klāstā ne tikai matrači, bet  arī dažādu veidu paklājiņi un paliktņi.

Par iecienītu transporta līdzekli gan pilsētas ielās, gan lauku ceļos ir kļuvuši velosipēdi. Izvēlies savām prasībām piemērotāko – interneta veikalā velosipēdi sagrupēti pēc to tipiem un veidiem. Velosipēdi sagrupēti arī pēc dažādiem citiem parametriem – piemēram, kāda garuma un svara kategorijas braucējiem velosipēdi paredzēti. Izvēloties, kuri ir labākie velosipēdi, svarīga ir arī rāmja konstrukcijas, riepu un ātrumu skaita izvēle. Ja nepieciešami labi velosipēdi, izvēlies interneta veikalu 1a.lv!

Batuts spēj aizraut kā lielos, tā mazos ikvienā vietā un pasākumā , kā arī atdzīvināt atmosfēru. Batuts ir piemērota izklaide gan dārza vai bērna ballītē, gan ikdienas priekam. Pareizi lietots, batuts labi kalpos vairākus gadus un dāvās neviltotu prieku. Vietnē 1a.lv nopērkams gan batuts bez aizsargtīkla, gan arī batuts ar aizsargtīklu. Lai batuts neradītu problēmas, papildus iespējams nopirkt piederumus, kā kāpnes, pārsegus, atsperes vai atsperu aizsargpaklājus.

Pasūti batutu šeit- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/batuts

IEPRIECINI SAVU BĒRNU AR INTERESANTĀM SPĒLĒM NO 1A.LV

Lai nebūtu garlaicīgi arī iekštelpās, iepriecini savas atvases ar skaistām rotaļlietām. Spēles bērniem nav tikai mīkstās mantiņas, daudzveidīgajā klāstā atradīsi arī attīstošās un interaktīvās, muzikālās un izglītojošās spēles bērniem, rotaļu galdus un lomu spēles. Gan muzikālās, gan mīkstās spēles bērniem pieejamas arī pašiem mazākajiem. Izvēlies spēles bērniem, kas attīsta viņu talantus un palīdz izzināt dabas zinātnes, piemēram, ķīmiju, fiziku vai bioloģiju, tie var būt visdažādākie konstruktori, mirkoskopi, teleskopi un pat bērnu mūzikas instrumenti.

Interneta veikals 1a.lv parūpējies arī par mazuļu pārvietošanas līdzekļiem. Jāizvērtē, kādi bērnu rati vajadzīgi. Jāpadomā ne tikai par krāsas izvēli, bet arī par riteņu izmēriem, pa kādām ielām un ietvēm plānots braukt. Sporta bērnu rati ir vieglāki pēc svara un ērtāk salokāmi pārvadāšanai . Savukārt universālie bērnu rati pieejami komplektā ar kulbu, iepirkumu somu un lietus pārsegu. Kā arī šie bērnu rati ir ar lieliem riteņiem, kas padara vienkāršāku pārvietošanos laukos vai pa bedrainiem ceļiem.

1a.lv galvenā prioritāte ir klientu apmierinātība, tāpēc ir parūpējušies arī par datu aizsardzību, lai pircēju dati nenonāktu krāpnieku rokās. Turklāt preču klāsts ir iespaidīgs – bērnu rati, spēles bērniem, batuts, velosipēdi, matrači , kā arī neskaitāmas citas preces! Kad pirkuma grozs pilns, izvēlies ērtāko preču apmaksas un piegādes veidu.

http://www.1a.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *