Credit24.lv piedāvā ātro kredītu internetā

ātrais kredīts internetāSaņem ātro kredītu 3 soļos, 15 minūtēs – ātrie kredīti internetā diezgan labi atbilstoši ikvienam, kas nonācis finanšu sarežģījumos. Piereģistrējies mājaslapā, atrodi konkrētu naudas aizdevuma apjomu un tev piemērotāko aizdevuma termiņu un veic tā apstiprināšanu. Ātrie aizdevumi pieejami no viena mēneša līdz pat atmaksas laikam līdz diviem gadiem. Dažās minūtēs pēc ātrā kredīta pieteikuma piešķiršanas saņem pieprasīto summu kontā. Apstiprinot reģistrāciju, obligāti jāpārskaita 0,01 eiro, kura atpakaļ netiks atskaitīta un kalpos kā garants drošai aizdevuma pārskaitīšanai tavā bankas kontā. Ja gribi uzzināt tev interesējošu informāciju par ātro aizdevumu opcijām, laikā no plkst. 7.00 – 24.00 vari konsultēties pie klientu apkalpošanas speciālistiem.

Par kredīta pieteikšanu un tā izskatīšanu tev nebūs nepieciešams maksāt vēl papildus. . Ātro kredītu internetā var pieteikt ikkatrs Latvijas pastāvīgais iedzīvotājsvecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Pie pieteikuma izvērtēšanas tiks pievērsta vērība pie personas kredītvēstures – vai tā ir pozitīva un vai kredīta atgriešanas termiņi ir ievēroti. Tiem, kas ir reģistrēti parādnieku reģistrā, naudas aizdevumu var arī nepiešķirt . Pieprasījumu ātrajam kredītam var nokārtot jebkurā diennakts laikā, kredīta summas pārskaitīšana no plkst. 7.00 līdz 24.00.

Reģistrējoties ātrajam kredītam internetā, klientam tiek apstiprināts kredītlimits. Tā ir lielākā iespējamā klientam pieejamā naudas aizņēmuma summa, ko piemēro, vadoties pēc naudas līdzekļu plūsmas kontā. To var uzzināt, reģistrējoties mājaslapā vai jau izveidotajā profilā. Ikviens var nokārtot tikai vienu ātro aizdevumu internetā. Ir risinājums, ka ir iespējams paaugstināt konkrētā kredīta apmēru kredītlimita ietvaros. Ja ir gadījies, ka aizdevumu noteiktajā laikā nevarēsi atgriezt, var paildzināt atmaksu līdz 30 dienām. Aizņēmuma maksājuma atlikšana ir maksas pakalpojums, kuru tu varēsi atrast savā profilā pie kopējiem līguma noteikumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *