BRILLES UN KONTAKTLĒCAS VISĀM GAUMĒM!

manaslecas.lv kontaktlēcas 10Šobrīd brilles ir kas daudz vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir interesants aksesuārs. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Manaslecas.lv gan Tu, gan ikviens Tavs draugs vai vienkārši lapas apmeklētājs varēs iegādāties visu nepieciešamo, gan kontaktlēcas, gan dažādus to kopšanas līdzekļus, acu pilienus. Tāpat, Manaslecas.lv mājas lapā atradīsi vienas dienas kontaktlēcas un pat tādas, ko nēsāt varēsi sešus mēnešus. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka lēcas nedrīkst nēsāt ilgāk par tām paredzēto laiku. Kā arī, izvēloties kontaktlēcas, jāzina kādi tīrīšanas līdzekļi vajadzīgi. Manaslecas.lv iespējams iegādāties arī toriskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas, lai varētu koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv atradīsi arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Tās ir lieliskas progresīvo vai bifokālo briļļu aizstājējas.

Ieskatoties Manaslecas.lv mājas lapā, nojautīsi, ka šeit Tu atradīsi, brilles, kontaktlēcas, acu pilienus un daudz ko citu. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti.. Lai Tavām acīm varētu piemeklēt piemērota stipruma kontaktlēcas, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Tu vari neuztraukties par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu droši vien vēlies sarast, kas tieši tā ir par vietu. Tur, Tu varēsi atpūsties, kamēr zinošie speciālisti parūpēsies par Tavu redzi. Gadījumā, ja Tu nēsā brilles un labprātāk pārietu uz kontaktlēcām, izvēlies pakalpojumu „Pilnīga A’telpa”. Šajā pakalpojumā optometrists izmeklēs Tavu redzi un ieteiks atbilstošākās kontaktlēcas tieši Tavām acīm. Turklāt, izvēloties šo pakalpojumu, kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim saņemsi dāvanā!

Ja izlem iegādāties lasāmbrilles mājas lapā, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Lai brilles saņemtu Latvijas teritorijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Bez maksas pasūtījuma saņemšanu piedāvā optika “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja preču vai produktu izvēles brīdī neesi pārliecināts par savu izvēli, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *