MAINĀMO PAKLĀJU SERVISS UN NOMA UN HIGIĒNAS INVENTĀRA NOMA UN SERVISS – BERENDSEN.LV

MAINĀMO PAKLĀJU SERVISSAr Berendsen paklāju nomas servisu var reducēt ikdienišķos saimniecības tēriņus līdz pat 20 procentiem! Tas ir iespējams ar pastāvīgu maināmo paklāju maiņu un citu sniegto produktu apkopi, ko spēj nodrošināt uzņēmuma Berendsen (EPS) tirdzniecības speciālisti. Konkrēti savām vajadzībām, vari izvēlēties kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem un ietaupi naudas līdzekļus.

Uzņēmums piedāvā šāda veida servisu: maināmo paklāju noma un serviss, kokvilnas virtuves dvieļu noma, sarkano paklāju noma svarīgiem notikumiem ar opciju pasūtīt Berendsen produktu krāsas. Ir vērts norādīt, ka pakalpojumu sortimentā esošais virtuves dvieļu servisam ir tīri lietderīgs un praktisks pielietojums ofisos, uzņēmuma virtuves telpā, tāpat arī bāros un kafejnīcās, turklāt tie ir no labākās kvalitātes kokvilnas, no tiem nepaliek pūciņas pēc slaucīšanas uz stikla traukiem, glāzēm u.c..

Paklājs ir svarīgs jebkurā sezonā, jo garantē gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un aizsargā grīdas virsmas segumu pret mitruma un gružu izraisītajiem bojājumiem, grīdas seguma nolietojumu. Sortimentā tāda veida paklāji:

  • – sarkanais paklājs svinīgiem notikumiem, banketa rīkošanai, uzņēmuma filiāles atklāšanai u.c. Tie iedarbīgi var aizturēt pat 70% netīrumu. Sarkanie paklāji veidoti no neilona šķiedrām, kuri liedz iespēju veidoties statiskajai elektrībai;
  • – komforta paklāji, tie sniedz uz slidenas grīdas virsmas Komforta paklājs labi amortizē plīstošu trauku triecienus, tālab jo sevišķi ieteicams aiz bāra letēm;
  • -Kokvilnas paklāji. Tie spēj uzsūkt pat līdz septiņas reizes vairāk gružu un mitrumu, nekā tas sver. Ļoti piemēroti novietošanai pie ieejas durvīm, jo efektīvi uzsūc gan dubļus un ielas gružus, gan mitrumu no apavu zolēm;
  • -Gumijas paklāji domāti rupjo gružu savākšanai. Tas ir veidots no izturīgas nitrilgumijas, kas pat pie temperatūras maiņām neplaisā.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, droši noformē konsultāciju pie Berendsen profesonāļiem – noteikti sniegs padomus un ieteiks labāko variantu! Ja tīko būt drošs par Berendsen paklāju kvalitāti, Berendsen mājaslapā vari atrast kategoriju “Paklāju pētnieki”. Tur ir izpildīti dažādi testi , lai izvērtētu to izturību un pārliecinātos, ko iegūs pasūtītājs, dodot priekšroku šāda veida servisam.
Pirms pasūtīt pakalpojumu, vari izmantot iespēju pierakstīties konsultācijai pie uzņēmuma speciālista! Kontaktinformāciju iespējams atrast vietnē www.berendsen.lv. Pēc konsultācijas laika norunāšanas pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un ieteiks atbilstošāko risinājumu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *