Banketa un bāra krēslu, stāvgaldu un galdu, nojumju un telts noma no Akurats.lv  

bāra krēsliReizēs, kad organizējat viesības vai banketu un nepieciešami galdi, kur apsēdināt tā dalībniekus, banketu galdu noma tiešām būs piemērotākais risinājums. Lietojot galdu nomu un pārējos uzņēmuma Akurāts servisa piedāvājumus, jums viegli būs pieejams it viss nepieciešamais banketu un citu pasākumu aprīkojuma komplekts, tāpēc banketa vai svinību organizēšana būs vienkāršāka.

Pakalpojums banketu galdu noma ir radīts, lai svinību noorganizēšana būtu krietni ērtāka un prasītu ne tik daudz darba. Būtiskākās aprīkojuma īres pozitīvās iezīmes ir:

•   Galdi derēs ikvienam pasākumam;

•   Aprīkojumu nav vajadzīgs pirkt;

•   Nav jāsatraucas par aprīkojuma piegādi un montāžu

Ar SIA Akurāts ir iespējams izīrētbanketa galdiņus ar 153 un 183 lielu diametru. Galdi ir apaļas formas, un šiem galdiņiem ir gaišas krāsas koka virsma un tumši pelēks metāla karkass. Neuzkrītošā izskata priekšrocība ir tā, ka banketu galdi ir piemēroti jebkuram pasākumam. Lai panāktu īpašu noskaņu banketā vai svinībās, SIA Akurāts iznomā arī dekorācijas un galdautus.

Tāpat uzņēmums Akurāts piedāvā arī krēslu nomu. Krēslu noma ir pakalpojums, bez kura galdiņu nomai īsti nav pielietojuma, ja vien neplānojat, ka pasākuma dalībnieki ap galdiem nesēž. Uzņēmuma Akurāts pieejamie krēsli ir melnā krāsā, tie ir izgatavoti no ērta materiāla tāpēc ļoti labi iederēsies svinībās un banketos, kur ilgi jāsēž. Lai radītu pasākumam svinīgāku atmosfēru tiek piedāvāti arī rotājumi saskaņoti galdauti un sēdekļu pārklāji.

Uzņēmums Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma, kā arī citi uzņēmuma piedāvājumi palīdzēs jums samazināt izmaksas, kā arī noorganizēt kvalitatīvu svinības. Tā vietā, lai iegādātos aprīkojumu, jūs maksājat tikai par to brīdi, kad tie nepieciešami. Turklāt jums vajadzētu sameklēt piedāvājumus, ko ar aprīkojumu darīt pēc pasākuma – arī glabāšana saistās ar zināmiem izdevumiem.

Pie SIA Akurāts ir iespējams izīrēt ne vien apaļos galdus un mīkstos un bāra krēslus, bet arī citu aprīkojumu, tādu kā, nojumes, sildlampas, grīdas un daudz ko citu. Turklāt SIA Akurāts nodrošina arī nepieciešamā aprīkojuma piegādi, kā arī un montāžu. Tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt enerģiju un laiku – visu nepieciešamo jūs varat saņemt vienuviet, turklāt aprīkojuma uzstādīšanu veiks speciālisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *