BAKKER INTERNETA VEIKALS – DĀRZKOPĪBAS PREČU KATALOGS

bakker-holland.lv dārzkopība, puķes, sēklas, darbarīkiAr Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona ieies jaunā līmenī! Daudzveidīgajā interneta veikala preču katalogā jūsu interesēm liels puķu, krūmu un koku, garšaugu, augļu sēklu un stādu sortiments ērti un pārskatāmi. Veiciet pasūtījumu laikus un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Kā viens no Bakker produktiem ir iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Bakker pārdotajiem sīpoliem ir 100% garantija. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai pa tiešo dārzā, turklāt to pilnbriedumā sajūtīsiet fantastisku ziedu buķetes smaržu un labu atmosfēru. Kallas, frēzijas, īrisi, dekoratīvais ingvers, kannas un citas sīpolpuķu šķirnes varēsiet nopirkt dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā. Augu kopšanai nav vajadzīgas specifiskas zināšanas, vien atliek uzzināt par to augsnes prasībām un ziedēšanas laiku.

 Bakker katalogā varēsiet atlasīt rozes – miniatūras rozes, klājeniskās rozes un citas -, jebkura no šķirnēm ir atbilstoša gan mazā pagalmā, gan lielākā piemājas dārzā. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes . Bet no dzīvžogu rozēm var izveidot izteiksmīgu un necaurejamu dzīvžogu.

Sēklu sortimentā jūs varat sameklēt dārzeņu un puķu sēklas dārza darbu plānošanā. Bakker-Holland.lv noteikti rekomendē dārzā rezervēt laukumu arī vitamīniem, kas sniegs iespēju ietaupīt finanses uz sezonālo dārzeņu un ogu pirkšanu tirdzniecības vietās. Bakker katalogā esošie sēklu ripas un sēklu lentes atvieglos sēklu sēšanu, un nodrošinās bagātīgāku un kvalitatīvāku ražu. Izpētiet sēklu klāstu – dekoratīvie ķirbji, garšaugu sēklas, dārzeņu sēklas, puķu sēklas. Tā ir piemērota iespēja, kā ieekonomēt un vienlaikus izkopt dārzkopības nianses.

Ienāciet Bakker-Holland.lv un atrodiet savu ieceri par dārzkopību un oriģinālu dārzu. Turpat arī varēsiet pasūtīt interesantas dārza figūriņas, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku un citas preces. Novērtējiet Bakker preču sortimentu un pērciet tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *