ĀZES SILDĪTĀJU UN CITA PASĀKUMU APRĪKOJUMA NOMA- AKURATS.LV

sildītāju noma no akurats.lvGNeviens pasākums nevar notikt bez piemērota aprīkojuma. Lai samazinātu izmaksas un rūpes par to, vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma servisa Akurats.lv piedāvājumā. Tur atradīsi ne tikai banketu galdus un krēslus, bet arī nojumes, sildlampas, sildītājus un cita veida aprīkojumu. Akurats.lv- tā ir lieliska iespēja visu vajadzīgo aprīkojumu atrast vienuviet- tādā veidā ietaupot un līdzekļus.

Ja plāno pasākumu teltī vai nojumē, bet gaisa temperatūra nav augsta, lieliski noderēs Akurats.lv piedāvātās sildlampas. Šie sildītāji radīs omulīgāku gaisotni . Uzņēmums nodrošina ne tikai sildlampu nomu, bet arī piegādi ,montāžu un demontāžu. Jāpiemin, ka gāzes sildītāji, kā arī cits pasākumam nepieciešamais aprīkojums pieejams ne tikai Latvijā, et arī Lietuvā un Igaunijā.

Noorganizēt īpašu pasākumu jebkurā sezonā palīdzēs Akurāts piedāvātie gāzes sildītāji –http://akurats.lv/aprikojums/silditaji/. Sildītāji iederēsies pasākumos ārpus telpām, nodrošinot siltumu vismaz 10 stundu garumā.

TELTS NOMA TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV

Nojumes īre ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā Akurāts. Izvēlēties nepieciešamo nojumi tev palīdzēs Akurats.lv speciālistu komanda.

Telts noma – tā ir iespēja izvēlēties atbilstošāko no lielā piedāvājumu klāsta. Būtiski , ka telts īre pie Akurats.lv ietver arī tās piegādi un uzstādīšanu. Jāņem gan vērā, ka tas neattiecas un mazāko izmēru teltīm un nojumēm.

Pasākumam ārpus telpām noderīga būs arī skatuve. Arī tās nomu un uzstādīšanu piedāvā Akurāts. Piedāvājumā saliekamā skatuve, ko iespējams transformēt dažādos veidos .

VAJADZĪGI BANKETU KRĒSLI? APMEKLĒ AKURATS.LV

Ja plāno rīkot banketu vai citu saviesīgu pasākumu, aktuāls būs jautājums par atbilstošu mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas ir ne tikai ērti, bet arī gaumīgi.

Akurāts nomas klāstā esošie banketu krēsli ir klasiski melnā krāsā , tādēļ tie iederēsies dažādos interjeros. Lai pasūtītu krēslus, nepieciešams norādīt vēlamo skaitu, pasākuma norises laiku un vietu, kā arī citas svarīgas lietas, lai Akurats.lv darbinieki savu darbu varētu veikt savlaicīgi .

Tāpat kā banketu krēsli, arī Akurats.lv piedāvātie apaļie galdi ir ar neuzkrītošu dizainu. Apaļie galdi lieliski izmantojami kopā ar jau minētajiem banketu krēsliem.

Īpašas gaisotnes radīšanai piemērota izvēle būs bāra krēsli. Akurāts piedāvājumā esošā bāra krēslu noma patīkami pārsteigs ikvienu pasākuma apmeklētāju.

Ieskaties Akurats.lv daudzveidīgajā nomas piedāvājumu sortimentā un izvēlies savam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu. Sildītāji un telts īre pasākumiem ārpus telpām, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz kas cits, lai pasākums izdotos. Padari pasākumu neaizmirstamu ar aprīkojuma nomu no Akurats.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *