Automašīnas apdrošināšana

Parādoties arvien jauniem apdrošināšanas uzņēmumiem, būtisks kļūst jautājums par to, kur iespējams iegādāties izdevīgus un kvalitatīvus apdrošināsanas pakalpojumus.

OCTA – obilgāta, bet noderīga apdrošināšanas polise

OCTA polise obligāti nepieciešama ikvienam motorizētam, satiksmē esošam transporta līdzeklim, tādēļ to iespējams iegūt daudzviet. Ja radies ceļu satiksmes negadījums (CSN), vainīgā pārvietošanās līdzekļa OCTA apdrošinātāji kompensē likumā noteiktos zaudējumus cietušajiem, kas nav vainīgi pie negadījuma. OCTA kompensē ne vien mantai, bet arī personai nodarītu kaitējumu. OCTA apdrošināšanas atlīdzības limits ir 5 000 000 eiro (zaudējumiem, kas nodarīti personai) un 1 000 000 eiro, ja zaudējumi attiecas uz mantu.

 

KASKO apdrošināšana sniedz atlīdzību dažādās situācijās

Transporta līdzekli apskādēt var dažādi no vadītāja neatkarīgi apstākļi, piemēram, dzīvnieki un zagļi. Šādās un daudzās citās līdzīgās situācijās segt radušos zaudējumus piedāvā KASKO polise, kuru dažādās variācijās iespējams iegādāties pie vairākiem uzņēmumiem. KASKO, atšķirībā no OCTA, nav obligāta, taču tā aptver ievērojami plašāku to situāciju klāstu, kad par bojājumiem tiek iegūta kompensācija. Saistošu KASKO piedāvājumu atrast varēsi te.

 

KASKO kalkulators ļauj vienkārši uzzināt izdevīgākos piedāvājumus

Norādot dažādus datus par transporta līdzekli, teritoriju, kurā grasies to izmantot, kā arī vadītājiem, KASKO kalkulators norādīs izdevīgākos apdrošināšanas variantus, kas piemēroti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators un tā izmantošana aizņems ļoti maz laika, jo tas ir ērti pārlūkojams un saprotams, tāpēc vajadzīgās informācijas ievietošana aizņems vien dažas minūtes, taču saņemtā informācija ļaus izvēlēties piemērotāko polises piedāvājumu, kā arī ietaupīt. Plašāka informācija par KASKO apdrošināšanu pieejama te.

 

Tavam transportlīdzeklim nav OCTA polise? Šādos gadījumos nepatikšanas ir praktiski garantētas

OCTA polise ir viena no auto vadītāja prioritātēm, jo par šīs polises neesamību iegūsi gan naudas sodu (85 – 120 eiro), gan divus soda punktus. Vēl nepatīkamāka situācija, ja ar auto, kuram nav OCTA polise, tiek izraisīts CSN – kompensācijas šādā gadījumā segt nāksies transportlīdzekļa vadītājam. Ņemot vērā, ka OCTA polise gadā parasti izmaksā zem 100 eiro, tās iegāde ir daudz pareizāks solis.

 

Vajadzīga apdrošināšana? Salīdzini vairākus variantus un atrodi piemērotāko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *