AR AKURATS.LV PASĀKUMU INVENTĀRA NOMU SVĒTKI IZDOSIES!  

 telts noma akuratsGada siltā sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas rīkot dažādus pasākumus. Neatkarīgi no tā, vai pasākums plānots telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ ikviens var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv nodrošina daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un gadatirgos, gan arī privātos svētkos.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma ietver gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja pasākumam nepieciešami arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti varēs sasēsties četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie tiek piedāvāti divos izmēros.

Krēslu un galdu noma – iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko inventāru, tādā skaitā, cik tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāuztraucas, kur uzglabāt inventāru , kad pasākums būs beidzies.

Ir padomāts arī par tiem, kuriem patīk neformālas ballītes – Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai sarīkotu labu pasākumu saviem draugiem!

Lai pasākums brīvā dabā būtu izdevies jebkuros laikapstākļos, svarīgi parūpēties ne vien par atbilstošu telti vai nojumi, bet arī par sildītājiem, kas nodrošinās komfortu katram pasākuma apmeklētājam. Akurats.lv piedāvātie sildītāji ir labs risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Aprēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs nepieciešami, būtiski ņemt vērā, ka ar vienu šādu sildlampu var apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu platību.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Vēlamais aprīkojums tiks nogādāts pasākuma norises vietā, kā arī uzstādīts un demontēts , kad pasākums būs beidzies. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *