Aprīkojums drošai darba videi

Darba apģērbs ir būtisks visdažādākajās nozarēs strādājošiem. Vērtējot piemērotākos variantus, svarīgi, lai darba apģērbs būtu ērts un praktisks . Kvalitatīvs darba apģērbs iztur slodzi un dažādos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu. Arī FNServiss.lv piedāvājumu klāstā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses , kā arī halāti.

FNServiss.lv būs labs risinājums arī , ja nepieciešams rūpēties par drošību uzņēmumā. FNServiss piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi ir svarīgi arī tad, ja Tavu uzņēmumu sola apmeklēt darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par normatīviem aktiem atbilstošu ugunsdrošību, nodrošinot mūsdienīgākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažādas apmācības un citus pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv nopērkamais dūmu detektors  noderēs gan uzņēmumos, gan mājās. Uzņēmuma piedāvātie dūmu detektori pieejami dažādās krāsās. Gādā par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija priecāsies.

Tāpat tiek piedāvāta arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana , kā arī cita veida pakalpojumi. Uzņēmumā darbojas profesionāļi, kuri vienmēr palīdzēs atrast, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī sniegs konsultācijas, ja nepieciešams cits aprīkojums.

RŪPĒJIES PAR DROŠĪBU DARBĀ AR FNSERVISS.LV PAKALPOJUMIEM

Vēl viena sfēra, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir ļoti būtiska, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību pievērš savu darbinieku labsajūtai un drošībai, sasniedz augstākus rezultātus biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī pieņemt darbā vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šos pakalpojumus piedāvā arī FNServiss, kas izveidos darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, kad iesaistīsies valsts darba inspekcija.

Fnserviss.lv gādā arī par vides aizsardzību, piedāvājot iegādāties absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu eketīvi nodrošināt    preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi.

Fnserviss.lv misija ir pilnveidot ugunsdrošību uzņēmumos, mājās un sabiedrībā – darīt vidi , kurā mēs dzīvojam un strādājam drošāku! FNServiss ir pieredzējis partneris, kurš ir soli priekšā cilvēku vajadzību noskaidrošanā, piedāvājot ērtus un modernus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus. FNServiss pārliecība ir, ka rūpes par drošību, ir tātad atbildīgas un mūsdienīgas sabiedrības iezīme.

Fnserviss.lv  – efektīvi risinājumi lieliem un maziem uzņēmumiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī cita veida piedāvājumi ļaus parūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizīti plāno darba inspekcija.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *