AMITOURS – pasažieru pārvadājumi Eiropas lielākajos tūrisma gala mērķos

drivers-123123 Drivers sadarbībā ar Londonā bāzēto Amitours London nodrošina iespēju arī šoferiem no Latvijas veidot karjeru starptautiskā vidē, kļūstot par biznesa klases pārvadājumu pakalpojumu autovadītājiem. Amitours London ir augstākās klases transporta pārvadājumu uzņēmums – klientiem Londonā nodrošina augstas klases servisu. Londonā Amitours kvalitātes zīme ir melnas Mercedes Vito automašīnas un laipni un kārtīgi, balstoties uz biznesa etiķeti ģērbti, autovadītāji (gan sievietes, gan vīrieši).
Ļoti augsti ir novērtēts Amitours šoferu atsaucīgums, punktualitāte un teicamās autovadīšanas prasmes jebkādos laika apstākļos, tādēļ arī kompānijas pārvadājumi ir tik populāri. Amitours šoferi saglabā mieru arī neparedzētās situācijās un sarežģītos braukšanas apstākļos, rūpējoties par to, lai pasažieri droši un vērīgi tikti aizgādāti galapunktā. Amitours klienti visbiežāk ir tādi cilvēki, kas novērtē braukšanas komfortu un kas dod priekšroku uzņēmuma servisam katru reizi, kad atrodas ceļojumā, neatkarīgi no tā, tā ir Londona, Parīze vai cita vieta Eiropā. Labās klientu atsauksmes ne tikai motivē Amitours autovadītājus, bet arī dod stimulu pievienoties kompānijai topošos autovadītājus.
Tā kā uzņēmums 123drivers turpina augt un strādā pie nozīmīga projekta Londonā, komandā tiek aicināti vairāk kā 500 biznesa klases autovadītāji. Lai pieteiktos darbam Amitours, pamatā ir jāatbilst 3 noteikumiem: vajadzīga B kategorijas vadītāja apliecība, ne mazāk kā 3 gadu braukšanas stāžs un spēja labi komunicēt angļu valodā. Saviem darbiniekiem kompānija sniedz labu dzīvesvietu, regulārus ienākumus un komfortablu darbu braucot ar jauniem Mercedes Benz mikroautobusiem. Kompānija arī gādā par to, lai darbinieki saglabātu kontaktu ar Latviju un sev tuvajiem – tāpēc darba grafiks ir saplānots tā, lai autovadītāji pastāvīgi varētu aizvadīt atpūtu Latvijā.
Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā augstākās kvalitātes pasažieru pārvadājumu pakalpojumus gan tūristu grupām, gan individuāliem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir pasažieru pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Versaļu, Fontenblo, Luāru, Normandiju un citviet. Skaistākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju ikdienas galamērķi!
Sekojot klientu pieprasījumam, AMITOURS jau trīs gadus strādā arī Nicā – slavenākajā Francijas kūrortpilsētā. Šeit pats pieprasītākais pakalpojuma veids ir transports no lidostas, ekskursijas Nicā un apkārtnes pilsētās.
Nicā un Parīzē notiek autovadītāju apmācība un praktiskā pārbaude pirms darba uzsākšanas Londonā. Parīzē un Nicā autovadītājs apgūst komunikācijas prasmes ar klientiem, darbu ar navigācijas ierīcēm, maršrutu plānošanu, atskaišu veidošanu un citas darbam nepieciešamāszināšanas.
Tie, kas domā, ka šis darbs ir viņiem piemērots, var uzzināt sīkāku informāciju par darbu personāla atlases uzņēmuma mājas lapā – 123drivers.lv vai sūtot e-pastu uz info@123drivers.lv.
Informācija par kompāniju 123 drivers
Kompānija 123drivers.lv ir oficiāli licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā, Francija un Vācijā. Uzņēmums specializējas auto vadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam ārvalstīs , palīdzot noformēt vajadzīgos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik kompānija 123drivers.lv strādā pie vērienīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 biznesa klases auto vadītāju. Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi piebiedroties komandai!

Kontakti: SIA “123 Drivers ltd” Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050, Tel.: +371 67297733, Mob. Tel.: +371 28331377 E-pasts: info@123drivers.lv Darba laiks: 10:00 – 18:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *