Aktīvā atpūta un simtiem citu dāvanu ideju  

idejas dāvanāmInteresantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Tā vietā, lai svētkos dāvanā pasniegtu kādu mantu, uzdāvini emocijas! Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, darba kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas visu interesēm:

Aizraujoša brīvā laika pavadīšanas iespēja

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir ekskursijas un cilvēki, ar kuriem pavadīts laiks. Ģimeni saliedējošs un diezgan interesants pasākums ir aizraujošas ekskursijas, kas noderēs vecāku atvaļinājuma laikā. Aktīvus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga vai traukšanos ar rallijmašīnu pa rallijtrasi, lidojumu ar lidmašīnu u.c. izklaidēm.

Mīļa dāvana tuvam cilvēkam

Brīnišķīga relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku atvaļinājumā sniegs iespēju nolikt malā ikdienišķās raizes un kopā mīļi pavadīt laiku. Interesanta dāvana svinībās ir hobijkursi, deju nodarbību abonements vai maltīte vienā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Dāvana visos gada svētkos ir prieka pilns brīdis.

Dāvanas svinībās visiem

Tagad interesantu dāvanu sameklēt ir viegli. Relaksācija nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs oriģināla dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Šīs ir pāris no iespējām, kā aizstāt jau ierasto dāvanu sagādāšanas ritmu. Svinību sajūtu uzbur ne tikai atmosfēra, bet arī apbrīnojamas un negaidītas dāvanas.

PASNIEDZ SVĒTKOS DĀVANU KARTI

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros dzīves notikumos. Lai svētkos pārsteigtu ar kāroto, izvēlies dāvanu karti – tādējādi jubilārs pats varēs izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Dāvanā dāvanu karte ir pateicīgs veids kā pārsteigt skolu absolventus, bērnus, kā arī radiniekus. Sagādātās dāvanas pasniegšana  būtiska, tādēļ izdomā kādu radošu un interesantu dāvanu kartes pasniegšanas pieeju.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir iegādājoties dāvanu karti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *