Aizdevumi internetā bez pirmās iemaksas

aizdevumiPiesaki naudu 15 minūtēs, izpildot trīs soļus – pēkšņās naudas grūtībās atbalstīs īstermiņa ātrie kredīti internetā. Veic reģistrāciju mājaslapā, atrodi nepieciešamo kredīta kopsummu un tev izdevīgāko aizdevuma termiņu un apstiprini. Aizdevumi pieejami ar aizdevuma termiņu no viena līdz 24 mēnešiem. Dažu minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas saņem pieprasīto summu pie reģistrācijas norādītajā bankas kontā. Reģistrējoties vajadzēs uz institūcijas bankas kontu pārskaitīt 0,01 Eur apmērā, kura atpakaļ netiks atskaitīta un kalpos kā nodrošinājums drošai aizdevuma pārskaitīšanai tavā bankas kontā. Vēl tev aktuālas informācijas saņemšanai par ātrajiem kredītiem internetā un to piešķiršanas izdevībām, var vērsties pie klientu apkalpošanas speciālistiem no plkst. 7.00 līdz 24.00.

Ātrie kredīti internetā paredzēti LR pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai ātrā kredīta piešķiršana noritētu bez domstarpībām, pārbaudi, vai visas kredītsaistības ir nokārtotas un visi iepriekšējie kredīta maksājumi ir īstenoti laikus. . Pieteikties ātrajam naudas aizdevumam var visu diennakti. Aizdevuma summas katru dienu no plkst. 7.00 līdz 24.00. Tas, cik ātri naudu saņemsi, ir atkarīgs no bankas, kurā tev ir konts.

Diezgan būtiski zināt, ka ikvienam klientam individuāli ir noteikts kredītlimits, kas ir maksimālā summa, ko var noformēt. To var uzzināt, reģistrējoties mājaslapā vai aplūkojot profila informāciju, ja  iepriekš ir veikta reģistrācija. Ikvienam ir iespēja nokārtot tikai vienu aizdevumu. Apstākļos, kad vajadzīga lielāka summa par jau piešķirto, var paaugstināt esošā kredīta apjomu līdz noteiktajam kredīta limitam. Ja kredītu noteiktajā termiņā nevarēsi atmaksāt, var paildzināt kredīta atmaksu līdz 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums, kuru tu varēsi sameklēt savā profilā pie vispārējiem līguma noteikumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *