Vajadzīgi galdi banketam?Nepērc, bet nomā!

Sildlampu nomaBanketu galdu noma ir pakalpojums, kurš patiešām labi noder saviesīgos gadījumos, kur viesus vajadzīgs apsēdināt pie galdiem. Šis, kā arī pārējie uzņēmuma Akurāts piedāvātie pakalpojumi, patiešām padarīs ērtāku banketa rīkošanu, jo sniegs iespēju ērtā veidā nodrošināt visu vajadzīgo.
Izmantojot kompānijas Akurāts nodrošināto pakalpojumu banketu galdu noma ir iespējams ļoti vienkāršotsavu ikdienu. Aprīkojuma noma ir ļoti labi piemērota atšķirīgiem , kā arī piedāvā vairākas lieliskas iespējas:
•   Ļoti labi noderēs svinībām un banketiem;
•   Palīdz minimizēt pasākuma izdevumus;
•   Mazāk darbu pasākumu organizatoriem.
UzņēmumsAkurāts iznomā divu dažādu izmēru apaļos banketu galdus – ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Galdi ir apaļi, un tiem ir gaišas krāsas no koka gatavota virsma un tumši pelēks metāla karkass. Pateicoties neuzkrītošajam dizainam, apaļie galdiņi ir piemēroti jebkuram pasākumam. Lai radītu īpašu noskaņu banketā vai svinībās,kompānija Akurāts izīrē arī dekorus un galdu pārklājus.
Lai jūsu viesiem nevajadzētu stāvēt, kopā ar apaļajiem galdiem, var nomāt arī krēslus un komplektā ar tiem izvēlēties arī sildlapmu nomu. SIA Akurāts izīrētie melnie krēsli ir parastā melnā krāsā. Akurāts iznomātie krēsli ir izgatavoti no ērta materiāla tāpēc ir tiešām komfortabli arī gadījumos, kad uz tiem jāsēž vairākas stundas. Nepieciešamības gadījumā, ir iespējams izīrēt ar galdu pārklājiem saskaņotus ķebļu apvalkus.
Banketu galdu noma, kā arī pārējā pasākumu aprīkojuma komplekta noma, ir patiešām laba iespēja samazināt banketa vai svinību izdevumus un paaugstināt notikuma kvalitāti. Tā vietā, lai pirktu galdiņus, jums ir jāmaksā vienīgi par to brīdi, kad tie nepieciešami. Tāpat galdu iegāde ir ne tikai dārgāka, bet jums būtu nepieciešams meklēt risinājumu aprīkojuma turēšanai.
Galdu noma sniegs iespēju jums ietaupīt ne vien līdzekļus, kā arī laiku un enerģiju, jo aprīkojuma komplekta piegādi un salikšanu veiks speciālisti. Papildus galdu īrei pie SIA Akurāts jums ir iespēja iznomāt visu vajadzīgo aprīkojumu, proti, teltis, sildlampas un citu. Pateicoties šai iespējai, nav vajadzīgs sadarboties ar daudziem izīrētājiem, lai dabūtu it visu vajadzīgo. Iznomā sildlampu šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *