UNDESJUMS.LV MEISTARI – PILNA CIKLA ŪDENS APGĀDES SISTĒMAS IERĪKOŠANA

ūdens apgādes sistēmaSIA „Ground Water” nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu ūdensapgādes nodrošināšanā. Visu darbu kvalitāti garantē uzņēmumā strādājošie meistari ar uzkrātu pieredzi – ģeologs, kam ir atbilstoša izglītība un iepriekšējos darbos iegūts liels informācijas apjoms par Latvijas ģeoloģisko vidi, kā arī atbilstošs tehniskais nodrošinājums. Kompānijas mērķis ir veicināt ikviena klienta individuālo projektu īstenošanu pēc iespējas ātri, kvalitatīvi un par draudzīgām cenām.  

Dziļurbumi (artēziskās akas) ir labākais kvalitatīva un tīra dzeramā ūdens gūšanas avots, tādēļ SIA „Ground Water”, pateicoties uzņēmumā strādājošajiem darbiniekiem un pieejamajai tehnikai, sniedz un nodrošina tā dziļurbumu profesionālu izveidi. Ar dziļurbumu iegūtais ūdens ir tīrāks, salīdzinot ar to ūdeni, ko iegūst no virsējiem zemes slāņiem jeb kvartāra slāņiem, jo ir izolēts no jebkāda piesārņojuma – tas atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem slāņiem. Tas, cik dziļš būs dziļurbums, izvēlas, ņemot vērā: * cik lielā dziļumā klienta izvēlētajā pieejams tīrs dzeramais ūdens; *cik daudz ūdens vajag klientam; *kāds ir pasūtītajam finansiāli labākais variants. Udensjums.lv speciālisti artēzisko aku var ierīkot aptuveni 3 līdz 10 dienu laikā, tomēr artēzisko aku urbšana atkarīga no tās dziļuma, paredzētās konstrukcijas un grunts sastāva. Artēzisko aku urbšanas cenas aprēķina pēc: akas dziļuma, izmantotajiem materiāliem un pasūtītājam nepieciešamā ūdens apjoma.

Ja bieži vien jums mājās ir vajadzīgs ūdens nelielos apjomos, piem., dārza laistīšanai, tad ne vienmēr ir nepieciešams dziļurbums. Šādos apstākļos labākā izvēle – ūdens spices izveide. Spices jeb urbumi ar sieta filtru tiek ierīkoti vietās, kur ūdeni var iegūt no smilts vai grants slāņiem kvartāra nogulumos, samērā nelielā dziļumā, visbiežāk līdz 20 – 25 m. Ūdens spices izveide atmaksājas, ja nav vajadzīgs liels ūdens daudzums un ūdens tiek izmantots tikai saimniecības darbos, vai urbums tiek izmantots ar pārtraukumiem, piemēram, tikai vasaras sezonā. Ikviens taču apzinās, cik daudz atpūtas brīži ir aizvadīti vasaras mājās un dārziņos. Jau izsenis šajās vietās labi kalpojušas spices, un arī šobrīd tas ir aktuāls risinājums dārziņu saimniekiem. Piesakiet pakalpojumu Udensjums.lv-  http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/udensapgades-sistemas-ierikosana

Udensjums.lv pakalpojumos ietilpst arī ģeotermisko apkures zondu jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ja plānojat pašu mājās ierīkot siltumsūkņu apkuri, pirmais solis uz to ir ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšana. Ģeotermisko zondi uzstāda tieši augsnē un zonde garantē sūkņa pastāvīgu savienojumu ar apakšzemes enerģijas avotu.  Piegādātais siltums no zondes tiek virzīts uz siltumsūkni un tālākajā procesā garantē visas apkures sistēmas funkcijas – veic ēkas apkures, mājas grīdu un ūdens sildīšanas procesu! Siltumsūkņi spēj ne tikai apsildīt telpas, bet, izmantojot ģeotermālo siltumenerģiju, nodrošināt arī mājas dzešēšanas procesu. Udensjums.lv speciālisti nodrošinās ūdensapgādes sistēmas izveidi jūsu mājoklī un vienmēr ieteiks konkrētajam apvidum reālo un labāko variantu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *