Saņem OCTA stundas ceturksnī!

kasko poliseJāpērk apdrošināšana auto? Web lapā manapolise.lv ir pieejama gan OCTA, gan KASKO un ērts KASKO kalkulators, kā arī citi apdrošināšanas polišu tipi. ManaPolise.lv autovadītājiem piedāvās iespēju izvērtēt un saņemt 1 no 9 labākajiem risinājumiem valstī. Tāpat ManaPolise.lv pašlaik ir pirmā vieta Latvijā, kur ir iespējams saņemt nodrošināto civiltiesisko apdrošināšanu – polisi, kas stājas spēkā tikai stundas ceturksni pēc apdrošināšanas polises nopirkšanas.
Pie ManaPolise.lv OCTA saņemšana ir tik tiešām ērta, kā arī īpaši ātra. Tur autovadītājiem būs izdevība ērti apsvērt un izvēlēties piemērotāko piedāvājumu no 9 kompāniju risinājumiem. Autovadītājiem nebūs vajadzības nevajadzīgi tērēt enerģiju sazvanoties ar vairākiem uzņēmumiem, lai apsvērtu viņu piedāvātos variantus. Pilnīgi visa informācija ir sasniedzama vienā vietā. Situācijās, ja polise nepieciešama vairākiem transporta līdzekļiem, jūs varēsiet dabūt patiešām izdevīgus piedāvājumus. Iegriezies https://www.manapolise.lv/kasko pēc kasko polises.
Pateicoties tam, ka polisi iespējams iegādāties vairākās vietās, proti, internetā, Webmoney terminālos, kā arī ManaPolise.lv birojā, šis pienākums neprasīs daudz laika. Vienīgi ar ManaPolise.lv autovadītājiem ir izdevība nopirkt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā OCTA ir polises veids, kas piedāvā nozīmīgas iespējas: *polisi var noformēt ikvienā brīdī; *apdrošināšana uzsāk darboties 15 minūtes no apdrošināšanas polises noformēšanas; *par apdrošināšanas noformēšanu tiek nosūtīta īsziņa vai elektroniskā vēstule.
Turklāt auto īpašniekiem tiek piedāvāta izdevība viegli, kā arī ātri iegādāties pat KASKO. Autovadītājiem atliek vienīgi ievadīt datus par apdrošināmo auto, kā arī cilvēkiem, kas to vada, bet pēc tam veikt pieteikumu polisei. Kad pieteikums būs noformēts, informēti speciālisti autovadītājus informēs par labākajiem variantiem konkrētajā situācijā. Ar ManaPolise.lv atbalstu jūs ietaupīsiet gan finanšu resursus, gan enerģiju.
Mašīnas apdrošināšana nav galvenais piedāvājums, kas ir pieejams pie šī uzņēmuma. Pie šī uzņēmuma ir iespējams apdrošināt arī dzīvību, veselību un ceļojumus. Ar šādu polisi jūs varēsiet lieki netērēties un vienlaicīgi parūpēties par savu drošumu katrā vietā un situācijā. Jānorāda, ka tiek nodrošināta arī starptautiskā apdrošināšana veselībai, kas ir patiešām nozīmīga, lai jums neparādītos grūtības atvaļinājumu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *