Nojumes noma pasākumiem

telts nomaEsat piemērotu telpu pasākuma organizēšanai vai arī mantu uzglabāšanai meklējumos? Telts noma pie uzņēmuma Akurāts būs lielisks piedāvājums abos gadījumos. Ar telts īres palīdzību telpas  nemaz nevajadzēs – vietā, kur vēlaties rīkot pasākumu vai glabāt mantas uzcels telti, kura lieliski pildīs vajadzīgās funkcijas.


Viena no būtiskākajām priekšrocībām, kas ir nojumes īrei ir, ka nojumi nevajag pirkt. Jums vajadzēs maksāt tikai par to laiku, kad nojume jums ir vajadzīga. Tā ir patiešām laba iespēja ietaupīt, turklāt jums nav vajadzīgs satraukties, ko darīt ar telti pēc tam, kad pasākums būs beidzies. Nojumes transportēšanu uz pasākuma vietu un aizvešanu, kā arī montāžu var  uzņemties Akurāts speciālisti.
Akurāts piedāvātā telts noma noderēs, ja:
● Koncertiem, sporta spēlēm un citiem pasākumiem brīvā dabā;
● Visas piemērotās telpas svētkiem ir rezervētas vai arī to nav vispār;
● Nepieciešama noliktava uz īsu laiku.
Akurāts piedāvātās nojumes lieliski noderēs dažādos laika apstākļos. Viens no nojumu ierastākajiem lietošanas veidiem ir dažādi brīvdabas pasākumi, piemēram, brīvdabas koncerti, sporta spēles un citi, kur kur vajadzīgs pasargāt to apmeklētājus no sliktiem laika apstākļiem. Tā kā SIA Akurāts sniedz arī nojumju sienu siltināšanu un sildītāju nomu, kompānijas piedāvātie pakalpojumi noderēs arī kā alternatīva halles vai citu telpu nomai. Nojumes nereti izmanto arī kā pagaidu noliktavu.
Atbilstošu telti ar Akurāts iespējams atrast, neatkarīgi no jūsu vajadzībām. Kompānija piedāvā gan patiešām nelielas nojumes, gan tādas, kuru izmērs sasniedz 1500 kvadrātmetrus. Pie Akurāts var izīrēt vairāk nekā 10 atšķirīgu izmēru un formu teltis.
Pateicoties pakalpojumiem, ko Latvijas iedzīvotājiem sniedz SIA Akurāts, banketa vai viesību noorganizēšana ir kļuvusi krietni ērtāka. Ar SIA Akurāts jums būs pieejamas ne vien teltis, bet arī cits pasākumu aprīkojums. Jūs varat iznomāt grīdas, sildītājus, apgaismes ķermeņus un krēslus, kā arī daudz ko citu. Jūsu komfortam Akurāts piedāvā arī aprīkojuma piegādi un salikšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *