KVALITATĪVA PAKLĀJU TĪRĪŠANA – LUCIDA.LV!

paklaju-tirisanaLai dzīve daudzdzīvokļu namā būtu droša un problēmas efektīvi tiktu risinātas, apsaimniekošana jāuztic nama apsaimniekotājam. Atbildīgs apsaimniekotājs darbosies visu iemītnieku interesēs, kā arī efektīvi un savlaicīgi risinās radušās problēmas. Jāpiemin, nama apsaimniekošana ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, jo jāņem vērā katra iedzīvotāja prasības un vajadzības. Tieši tāpēc nereti namu apsaimniekošana jāuztic profesionāļiem, kas ar šiem pienākumiem tiks galā pēc iespējas efektīvi. Ja arī tev aktuāla namu apsaimniekošana, vērts iepazīties ar Lucida piedāvājumiem!

Lucida nodrošinātā apsaimniekošana apvieno tādus pakalpojumus kā teritorijas uzkopšana, labiekārtošanaun tehniskā stāvokļa uzlabošana, kā arī citas lietas pēc vajadzības. Būtiski, ka Lucida komandā ir pieredzes bagāti darbinieki ar augstu atbildības sajūtu. Tātad varēsi būt drošs, ka darbs tiks veikts laikā un teicamā kvalitātē.

Lucida darbinieki ar prieku veiks arī remontdarbus, tāpat tiek nodrošināti arī sertificēta santehniķa un elektriķa pakalpojumi.

Bet, ja vajadzīga logu mazgāšana, arī šo darbu vari uzticēt Lucida servisam. Šis darbs aktuāls īpaši vasarā, lai telpā ielaistu sauli. Bet, ja logu ir daudz vai tie ir grūti aizsniedzami, vislabāk logu mazgāšanu uzticēt profesionāļiem, kas zina, kā tikt galā pat ar visgrūtāko uzdevumu. Te jāpiemin, ka augstceltnēs vai citur, kur logiem nav tik vienkārši piekļūt, var tikt izmantoti arī Lucida piedāvātie alpīnista pakalpojumi.

Vērts pieminēt, ka, domājot par klientu ērtībām Lucida piedāvā arī vairāku veidu speciālos darbus. Piemēram, ziemā ļoti daudziem aktuāla kļūst jumtu tīrīšana. Tāpat Lucida piedāvā arī pārvākšanās, kā arī deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mēbeļu un paklāju tīrīšana nereti ir diezgan sarežģīts uzdevums, arī šos darbus vari uzticēt zinošiem speciālistiem. Kopā ar Lucida kā mīksto mēbeļu, tā arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo pieredzējušie darbinieki zina, kā sasniegt labāko rezultātu. Paklāju tīrīšana norisinās ar kvalitatīvu un profesionālu līdzekļu palīdzību, līdz ar to paklāju tīrīšana telpā ienesīs svaigumu un tīru vidi.

Vairāk par paklāju tīrīšanu uzzini šeit- http://lucida.lv/pakalpojumi/paklaju-tirisana/

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī dažādu veidu darba apģērbi. Būtiski, ka apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā tiek nodrošināta kustību brīvība tā valkātājiem. Sortimentā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, kā arī citi darba apģērba varianti.

Namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi citi piedāvājumi pievilcīgai un drošai videi – ieskaties Lucida.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *