KUR PIEEJAMS IZDEVĪGĀKAIS AIZDEVUMS?

ātrais kredīts internetā- vivusMūsdienās teju katrs var sūtīt pieteikumu internetā, lai tajā pat dienā saņemtu aizdevumu. Latvijā parasti kredīts internetā tiek izsniegts no 20 gadiem, bet pastāv lieliska izdevība aizņemties arī jau no 18 gadiem. Tādā veidā aizņemties var arī jaunieši, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atgriezts bez problēmām. Kredīts internetā pieejams vien dažu minūšu laikā un, lai aizņemtos, vajadzīgs piereģistrēties un aizdevēja mājas lapā norādīt vajadzīgo naudas summu.

Tas, kas vilina izmantot ātros aizdevumus ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi pieejams aizdevums bez procentu maksas. Lai gan pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas iaizņemoties atkārtoti, tas tomēr ir aizdevums bez procentu maksas. Kad pirmais aizdevums atmaksāts, klientam tiek paaugstināts kredītlimits un tas ir tiesīgs saņemt prāvāku naudas summu. Tikmēr, piem., pie Vivus.lv kredītlimits katram klientam tiek noteikts individuāli, un to var uzzināt, reģistrējoties vai ieejot savā profilā Vivus.lv mājas lapā.

Lai gan kredīts internetā visbiežāk tiek uzskatīts par īstermiņa kredītu, aizdevums var tikt piešķirts arī uz krietni ilgāku laiku. Piemēram., Vivus.lv piedāvā aizņemties summu līdz pat 1500 euro uz periodu līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv aizdevums šobrīd ir viens no izdevīgākajiem tiem, kas vēlas atgriezt aizdevumu pa daļām, neraizējoties par to, ka neiekļausies 30 dienu atmaksas termiņā. Pie Vivus.lv jaunajiem klientiem ir lieliska izdevība arī aizņemties bez maksas – 90 dienas atlikt aizdevuma atmaksu, neko nemaksājot! Kā arī, piešķirtā kredītlimita apmērā var saņemt papildu aizdevumu bez komisijas maksas par tās piešķiršanu.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

1) Kredīts internetā var tikt piešķirts, reģistrējoties izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Katram klientam tiek izveidots savs online profils, kurā viņš var redzēt aktuālu informāciju par rēķiniem, noteikumiem, atmaksas termiņiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.    2) Nosūtot teksta īsziņu – īsziņā jāuzrāda kredīta summa, termiņš un visbiežāk arī lietotāja profila parole, kas jānosūta uz aizdevēja norādīto numuru (pie aizdevējiem, kas sniedz iespēju aizņemties ar īsziņu). Jāpiefiksē vien tas, ka aizdevums piesakāms tikai no tā telefona numura, kas ir uzrādīts reģistrācijas laikā.    3) Zvanot – pēc klienta reģistrācijas, aizdevumi internetā ir pieejami arī vienkārši piezvanot.

KREDĪTS INTERNETĀ – PIESAKIES JEBKURĀ DIENNAKTS LAIKĀ

Kredīts internetā tiek izsniegts elektroniski, tāpēc nauda ir klienta bankas kontā maksimāli ātri. Tikmēr kredītu atgriezt var gan caur internetbanku, gan tirdzniecības vietās pa visu Latviju, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Katrā ziņā, pašlaik kredīts internetā ir ērtākais risinājums kā saņemt sev nepieciešamo summu ātri un bez dokumentiem. Galvenais, lai klients atbilst visiem kritērijiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *