KREDĪTS 15 MINŪŠU LAIKĀ – TIEŠI BANKAS KONTĀ

ātrais kredītsJa tev pietrūkst nauda kādam svarīgam pirkumam, ātrais naudas aizdevums ir viens no līdzekļiem. Ātrais kredīts internetā  ir īslaicīgs kredīta aizdevums kredītu izsniedzēju uzņēmumiem, kur nepieciešamos finanšu līdzekļus ikdienas tēriņiem vai ieceru realizēšanai klientiem izsniedz tikai pāris minūšu laikā. Viens no uzņēmumiem, kas piešķir ātro kredītu internetā, ir SMScredit.lv, kas pirmajam aizdevumam nepiemēro papildus procentus. Tas nozīmē – atdod tik, cik aizņēmies. 300 Eiro ir naudas summa, ko iespējams saņemt jaunie klienti pie kredīta noformēšanas. Ja pie aizdevuma atgriešanas tiek ievērots termiņš un maksājumi, nākamajā aizdevuma noformēšanas reizē lielākā iespējamā summa ir 425 Eiro. Ja laicīgi ievērosi kredīta atmaksu, tev būs iespēja saņemt lielāku naudas aizdevumu ikdienas vai neplānotajiem tēriņiem.
Kredītu internetā var pieteikt personas vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kas ir pastāvīgi Latvijas valsts iedzīvotāji bez kavētām parādsaistībām. Īstermiņa kredītu ieguvums, ka nav vajadzīgs galvojums vai ķīla. Īstermiņa aizdevumu var iegūt katrs ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem, mobilā telefona pieslēgumu, aktīvu e–pasta adresi un, protams, pozitīvu parādsaistību vēsturi. Gadījumā, kad šobrīd ir jau aktīvs kredīts citā finanšu institūcijā, ātro kredītu vari saņemt arī tad, ievēro kredīta atmaksas grafiku un pildi visas parādsaistības.
Naudas maksājumus par kredītu iespējams izpildīt sev ērtākā veidā: Narvesen, jebkurā no bankas filiālēm vai tieši ar internetbankas starpniecību. Ja zini, ka saņemto naudas aizdevumu nevarēsi atmaksāt paredzētajā termiņā, tev ir variants paildzināt ātrā kredīta atgriešanas periodu – no vienas nedēļas līdz pat 30 dienām. Ātrais naudas kredīta aizdevums atļauj samērā ātrā laikā tikt pie finanšu līdzekļiem negaidītu finansiālu jautājumu atrisināšanai. Ātrā kredīta pieprasījumi tiek izvērtēti ik dienas no plkst. 7.00 līdz  24.00. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas ātro kredītu atmaksāt laikā !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *