IZTURĪGI ŽOGI UN VĀRTI NO TVORA.LV

žogs mājai tvora.lvSIA “Tvora” specializējas tādu dārza un teritoriju žogu ražošanā un montāžā kā koka, metāla, plastmasas (PVC) un akmens bloku žogu risinājumos. Firmas piedāvājumu sortimentā ir daudzveidīgi žogi un vārti –  veramie, bīdāmie un automātiskie, Aluzinic skārda žogi, žalūziju žogi, pītā tīkla un paneļu veida sētas, vārtu automātika, mazās arhitektūras elementi, granīta bruģi u.c!

Viens no populārākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Tos pielieto Latvijā gan pilsētās, gan laukos privātās teritorijas ierobežošanai. SIA “Tvora” ražotās metāla žogu sistēmas būs lieliski piederīgas vairumam modernu arhitektūras ēku u.c. Metāla žogus parasti var piemērot dažādam reljefam, kas padara tos tik plaši pielietotus. Metāla žogu izgatavošanā ir izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. SIA “Tvora” piedāvājumā pieejai metāla žogi, veidoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm profiliem.

Ja meklējat kvalitatīvu, bet tajā pat laikā finansiāli izdevīgu iežogojumu, viens no labākajiem variantiem ir paneļu žogi. Metāla paneļu žogi ir plaši izmantoti kā metināti iežogojumi, kas aizsargā jebkuru zemesgabalu. Tikmēr metinātie žoga paneļi nodrošina žoga izturību un uzticamību. Tie ir ļoti izturīgi un tiem nav vajadzīga speciāla uzraudzība. Paneļu žogi ideāli derēs, lai iežogotu sporta laukumus, rūpniecības objektus, apdzīvotās zonas un citas lielas teritorijas, kam svarīgs drošs iežogojums. Visbiežāk žogu segmenti ir universāli un ir piemēroti jebkuras mājas arhitektūrai.

Ērtai un drošai piebrauktuvei vai ēkas ieejai vislabāk iederēsies SIA “Tvora” ražotie teritoriju vārti – automātiskie, bīdāmie, divviru. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un visām detaļām, tomēr tie nav vienīgie vārtu varianti. Uzņēmums sniedz kvalitatīvus un precīzus vārtu risinājumus atbilstoši katram pasūtījumam. SIA “Tvora” zinošie meistari arī informēs par Jums izdevīgāko un piemērotāko vārtu risinājumu – piem., lielās mājsaimniecībās izdevīgākie ir automātiskie vārti. Kāpēc? Automātisko vārtu veids nepieciešams tad, kad vārtus nav domāts atvērt no ārpuses. Tādējādi nebūs nepieciešams iet pa ieejas vārtiņiem un no pagalma puses vērt vaļā iebraucamos vārtus. To, kā veras vārti, var ērti regulēt atkarībā no klienta vajadzībām un lietošanas paradumiem.

Ja Jums ir radušies jautājumi par Jūsu īpašumam labāko variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” sertificētiem speciālistiem, rakstot uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Kompānijas darbinieki noteikti konsultēs Jūs par labāko risinājumu – http://www.tvora.lv/!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *